Yandex.Metrica

Fatura cebi halk dilinde evrak cebi olarak da bilinir ve kısaca anlatmak gerekirse evrak ve faturaların koyulmasını sağlayan bir dosya şeklidir.

Fatura cebi halk dilinde evrak cebi olarak da bilinir ve kısaca anlatmak gerekirse evrak ve faturaların koyulmasını sağlayan bir dosya şeklidir. Genel olarak lojistik ve sevkiyat alanlarında kullanılır. Asıl amacı içine koyulan evrak kâğıdını korumaktır. Yağmurlu havalarda sudan korur, rüzgârdan uçmasını önler, kırışıp yırtılmasını önler yani fatura cebi çok işe yarar.

Fatura cebi ürünlerine pek çok alanda ihtiyaç duyulur. Garanti belgesi koymak için, kılavuz koymak için, barkod ve CD ya da disk gibi eşyaları taşımak in bu ürünlere ihtiyaç duyulur. Kargo şirketleri, resmi kuruluşlar, bilişim teknolojileri ve lojistik firmaları fatura seni ürünlerini mutlaka iş yerinde bulundurur. Bu ürün müşterilerin ve firmaların zora düşmesini de önlemiş olur. Çok uygun fiyatlarda bu ürüne sahip olabilir ve işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Fatura Cebi Renk Seçenekleri
Fatura cebi genelde şeffaf renkte üretilir ancak firmanın logo renginde üretilmesi gerekiyorsa özel talepte bulunmak gerekir. Sizler de işyerinizde ya da özel hayatımızda fatura cebi kullanmak istiyorsanız https://evrakcebi.com/kargo-poseti/ adresimizden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.