Yandex.Metrica

Birçok alanda kullanılan evrak cebi son derece kullanışlı malzemelerdir. Bu kaliteli ürünler özellikle yoğun yazışmaların yapıldığı firmalarda tercih edilmektedir. İşlerin daha düzenli yürümesi ve evrak dağınıklığının ortadan kaldırılmasında da son derece işlevsel tasarımlardır. Benzersiz özellikleri ile iş yaşamını kolaylaştıran aparatlar arasında yer alıyor.

Evrak cebi, kargo şirketlerinin kullanma zorunluluğunda olduğu şeffaf bir malzemeden oluşan ve saydam olan gerekli bilgileri korunmasında veya dışarıdan gelecek su, yağmur, gıda malzemelerinin dökülmesi, toz, kir, mürekkep izi gibi zararlardan belgeyi koruyan bir üründür. Bir nevi bir poşet gibide düşünebilirsiniz.

Evrak Cebi Kullanım Alanı
Evrak cebi birçok yerde de kullanım özeliği olan ve özel işlemlerden geçmiş kâğıda tutkal uygulanarak üretilmektedir. Başta kâğıt, karton ve metal yüzeyler olmak üzere her yüzeyde yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Ürün üzerine özel baskı uygulanabilmektedir. İstenilen ölçülerde ve perfore işlemi yapılarak da üretilebilmektedir. Sizler de evrak cebi satın almak istiyorsanız https://evrakcebi.com/urunler/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.